У Львівській міськраді скоротять працівників і ліквідують три департаменти

6994 0
Також відбудуться зміни і у деяких управліннях ЛМР
Фото: ЛМР

Фото: ЛМР

Сьогодні, 27 грудня, на пленарному засіданні сесії ЛМР затвердили нову структуру виконавчих органів міськради, загальну чисельність апарату та її виконавчих органів. Відтак, до першого квітня у Львівській міській раді скоротять 150 працівників, а до 1 червня – ще понад 200. 

Відтак, з 1 квітня 2024 року у ЛМР працюватиме 1689 осіб, а з 1 червня 2024 року – 1471 особа.

Згідно з новою структурою, у Львівській міській раді ліквідовують три департаменти: міської агломерації, адміністративних послуг та з управління персоналом. Також розформують управління інформаційних технологій та  управління з питань поводження з відходами. Відбудуться зміни й у ще кількох управліннях Львівської міської ради. 

«Управління вуличної інфраструктури об’єднуємо з управлінням безпеки і враховуємо необхідність повернення проміжної структури – апарату виконавчого комітету. Управління міського ландшафту перейменовуємо на управління формування середовища», – зазначила Гелена Пайонкевич, директорка юридичного департаменту ЛМР.

Читайте також: Скільки працівників Львівської міськради мобілізували

Окрім цього, у міськраді введуть нову посаду – заступника міського голови з питань ветеранів і людей з інвалідністю, та спеціальне управління у справах захисників. 

Нагадаємо, що питання про зменшення кількості працівників у ЛМР розглядали ще у вересні цьогоріч. Тоді йшлось про скорочення на 380 осіб. Детальніше за посиланням

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!