У львівському транспорті тимчасово не працює GPS

10666 2
Наразі не відомо, коли GPS-зв’язок запрацює знову.
фото: ГО "За Якісний Транспорт"

фото: ГО "За Якісний Транспорт"

У громадському транспорті Львова, через технічні роботи, тимчасово не працює GPS-зв’язок. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

«Із технічних причин сервіс lad.lviv.ua, смс із кодом зупинки на номер 2214, QR-коди з інформацією про рух транспорту не працюють», – йдеться у повідомленні.

Читайте також: М – маршрутка, Р – рагуль. Абетка львівського транспорту

Наразі не відомо, коли GPS-зв’язок запрацює знову. Додамо, що відстежувати рух транспорту у Львові онлайн можна з допомогою смс-повідомлень на короткий номер 2214, на сайті lad.lviv.ua з увімкненими геоданими, а також на сайті Львівської міської ради та у додатку «Львівський транспорт Онлайн».

Нагадаємо, перші автобуси обладнали GPS-навігаторами у 2012 році. У лютому 2016 року у Львові запустили додаток «Львівський транспорт Онлайн».

 


Читайте також:
6 Липня, 2018 19:00
LSH Антон, частково некоректно подано. EasyWay не має ніякого стосунку до системи (SimpleRide), яка працювала на сайті ЛМР, і якою живились решта додатків, а не "конкретним". Дивись сюди: [***]://82.207.107.126:13541/SimpleRIDE/Lad/Sr/#/app/simple -- це і є основний веб-фронт-енд, який перестав працювати для міського транспорту. Станом на 6 липня (привіт в майбутнє) там майорить горде "Сайт не працює у зв’язку з відсутністю підтримки ресурсу". Львівськ як завжди.
6 Липня, 2018 14:41
Антон Інформацію абсолютно некоректно подано. Проблеми виникли із конкретним додатком, а не загалом із системою ,GPS-моніторингу.
Сайт Ейзі Вей коректно відображає рух автобусів!
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!