У львівську лікарню придбали високотехнічний рентген-апарат за 7,5 млн грн

826 0
Він розрахований для рутинного та спеціалізованого досліджень.
Фото: Львівська обласна дитяча клінічна лікарня «Охматдит»

Фото: Львівська обласна дитяча клінічна лікарня «Охматдит»

У Львівську обласну дитячу клінічну лікарню «Охматдит» придбали високотехнічний рентген-апарат вартістю 7,5 млн гривень. Він розрахований для рутинного та спеціалізованого досліджень. 

Джерело: Львівська обласна дитяча клінічна лікарня «Охматдит»

Особливістю апарату є те, що рентген робиться за короткий проміжок часу та з малою дозою опромінення, що важливо при обстеженні дітей. Завдяки обладнанню можна використовувати прицільну рентгенографію, яка є затребуваною в пульмонології, ортопедії, травматології, гастроентерології та урології. 

«Завдяки сучасним технологіям апарату, ми можемо одразу бачити знімок на моніторі комп’ютера, маємо можливість постійного зв’язку під час обстеження через спеціальну аудіосистему і одразу роздруковувати результати обстеження на термоплівки», – прокоментувала лікар-рентгенолог Зиновія Жидяк.

Нагадаємо, що у Львівській лікарні прооперували немовля із вродженою вадою стравоходу, яка загрожувала життю дитини. Операцію провели на другий день після народження хлопчика.

Ірина Давосир

____________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!