У Львові через сміття пропонують запровадити надзвичайний стан

4008 1
Ситуація із кількістю невивезеного сміття досягла «критичної» позначки. Міський голова Львова Андрій Садовий повідомив про необхідність запровадження надзвичайного стану.

За словами міського голови, щодня Львів продукує близько 600 тонн сміття, проте вивозити його немає змоги. Також він поскаржився на блокування роботи сміттєвого пресу.

Читайте також: Через проблему зі сміттям у Львові хочуть закрити продовольчі ринки

«Кожного для ми продукуємо відходи. Місто Львів не має куди їх вивозити. Зараз на Рясному вже стоїть повністю змонтований прес, який може бути запущений після доопрацювань. Для цього потрібно орієнтовно два тижні. Він відповідає всім екологічним вимогам, має всі дозвільні документи, згідно з чинним законодавством України. Колеги депутати в січні місяці прийняли таке рішення. І чим це закінчилось? Почали блокувати цю пресувальну лінію в Шевченківському районі. І до сьогодні вона є заблокована. Місто Львів не може самостійно оголосити надзвичайний стан. Це мають зробити державні органи влади: або регіонального або загальнодержавного рівня», – сказав Андрій Садовий.

Натомість у ЛОДА зазначили, що Львів досі не надав жодних офіційних доказів стосовно сміттєвої блокади.

Нагадаємо, у зв'язку з критичною ситуацією із вивезенням відходів зі Львова, медіа-хаб «Твоє місто» організовує публічні незалежні дебати. Щоб роз’яснити ситуацію громаді, до участі запрошено міського голову Львова Андрія Садового, голову Львівської облдержадміністрації Олега Синютку, голову Львівської обласної ради Олександра Ганущина, прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, інших посадових осіб міста і області, депутатів Львівської міської та обласної рад, перевізників, незалежних експертів, громадські організації.

«Твоє Місто» інформуватиме громаду Львова про реакцію запрошених посадових осіб та анонсуватиме після остаточного погодження дату і час трансляції цих дебатів.

З усіх організаційних питань щодо участі у дискусії-дебатах просимо писати на адресу info@tvoemisto.tv або телефонувати за номером 0933802424 (Оксана Матійків).

Опубілкував Ярослав Сиваківський

 


Читайте також:
20 Березня, 2017 09:14
axab Жити гідно у благодатному краї - Дунаєвецька міська об’єднана територіальна громада
[***]://pvisti.info/index.php/component/content/article?id=2709:zhyty-hidno-u-blahodatnomu-krai
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!