У Львові екстрена медична допомога може залишитися без частини приміщення

2703 0
Йдеться про гаражні приміщення, які розташовані на території лікарні, та приміщення для ремонтного обслуговування транспортних засобів.
фото: твоє місто

фото: твоє місто

«Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» просить врегулювати питання розірвання договору оренди з ТМО 1 Львова. Про це повідомила пресслужба Львівської обласної ради. 

Як пояснив в.о. генерального директора Андрій Васько, керівництво КНП «Львівське ТМО «Багатопрофільна клінічна лікарня інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги» звернулось до установи щодо дострокового розірвання договору оренди у зв’язку з необхідністю реалізації спільного проєкту МОЗ України та Світового банку «Екстрене реагування на COVID-19 та вакцинація в Україні».

«Йдеться про гаражні приміщення, які знаходяться на території лікарні, та приміщення для ремонтного обслуговування транспортних засобів «екстренки». Хочу наголосити, що термін договору оренди завершується у 2027 році. Відтак висловлюю занепокоєння, що дані дії можуть призвести до порушення основних завдань, покладених на екстрену медичну допомогу – безперебійне надання екстреної медичної допомоги, зокрема медичної евакуації, в тому числі за кордон», – повідомив Андрій Васько.

Читайте також: Чому медики «швидкої» не приїжджають на усі виклики мешканців Львова

«Нам незрозуміла логіка дій ТМО. Ми живемо в непростих умовах, у стані війни, і у такий складний час порушувати питання дострокового розірвання договору оренди є неприйнятним. Цього не можна допустити, адже це відпрацьована логістика, маршрути пацієнтів, а найперше – це збереження життя та здоров’я мешканців Львівщини, в тому числі міста Львова», – наголосила голова комісії з питань охорони здоров’я та материнства  Львівської обласної ради Анна Ярмола.

Відтак комісія ініціювала проведення спільної наради з представниками міської та обласної влади, їх юридичних управлінь, депутатської комісії, управління майном спільної власності щодо вивчення та врегулювання питання щодо оренди приміщень Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Додамо, Tvoemisto.tv очікує на коментар Першого ТМО стосовно цієї ситуації. 

Нагадаємо, упродовж доби на телефонну лінію 103 Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф надходить близько півтора тисячі викликів. Але медики виїжджають не на всі із них, спричиняючи часом гнів і навіть обурення у тих, хто занедужав і просить про невідкладну допомогу. Тож як тепер працює «швидка»? Якими нормами керуються у своїй роботі бригади медиків? Зрештою, чому вони відмовляються вколоти заспокійливі ліки тим, хто про це просить? Tvoemisto.tv дізналося відповіді на ці запитання, читайте за посиланням

Юлія Кметик

____________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!