У Львові фіксують рекордні підвищення температури

1166 0
12 лютого зафіксували температуру 14,9° тепла.
ФОТО: З ВІДКРИТИХ ДЖЕРЕЛ

ФОТО: З ВІДКРИТИХ ДЖЕРЕЛ

У першій декаді лютого на Львівщині спостерігалася рідкісно дуже тепла та волога погода із значно вищими від норми середньодобовими значеннями температури повітря, які характерні для кінця березня. Середня декадна температура повітря виявилась на 6-8° вищою за норму. Про це повідомили у Львівському гідрометцентрі. 

«Максимальна температура повітря підвищувалась до 12-15° тепла. Опади випадали часто і кількість їх склала 23- 66 мм або 164- 308 % декадної норми. Вищий від норми температурний фон вже вдруге за календарну зиму сприяв відновленню ростових процесів у рослин зимуючих культур. Умови перезимівлі є задовільні і посіви озимих зернових перебувають у доброму стані», – йдеться у повідомленні. 

Читайте також: Січень 2023 року став найтеплішим за всю історію спостережень

Зокрема, 10 лютого у Львові температура підвищилась до 12,5° тепла і побила рекордне значення для цього дня 1958 року. А сьогодні, 12 лютого, зафіксували температуру 14,9° тепла – абсолютний максимум за весь час спостережень львівського гідрометцентру у цей день.

Нагадаємо, як Tvoemisto.tv повідомили синоптики, за увесь період спостережень найтепліший день був 25 лютого 1990 року – 17,7°. А найхолодніша ніч на Львівщині була 10 лютого 1956 року – 29,5° вночі.

Юлія Кметик

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!