У Львові купили 7 машин для прибирання вулиць від снігу. Фото
Для прибирання міста від снігу у Львові придбали 7 нових піскорозкидувальних машин. Нова техніка розподілена між комунальними шляхово-ремонтними підприємствами.
Фото: ЛМР
Фото: ЛМР

01 грудня 2014, 15:47

Планують закупити ще 5 одиниць снігоприбиральної техніки. Загалом, на 12 нових машин у бюджеті міста передбачено 10 млн 740 тис. грн, повідомили у прес-службі Львівської міськради.

«145 одиниць техніки вже готові виїхати на прибирання вулиць,також закуплено 12 тис. тонн піскосуміші. Протягом всього сезону техніка ШРП працює на ремонтах доріг і хідників, а взимку її спеціально переобладнують для прибирання», - зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Першочерговими для механізованого прибирання є магістральні і радіальні вулиці, якими здійснюється рух громадського авто- та електротранспорту.

У другу чергу механізованим способом здійснюється прибирання бічних вулиць, внутрішньоквартальних та інших проїздів, які включені у маршрути механізованого прибирання.

До прибирання снігу вулично-дорожньої мережі щоденно буде залучатися в середньому 190 робітників санітарної очистки та додатково дорожні робочі ЛКП ШРП районів.

Якою технікою прибиратимуть Львів взимку, у якому вона стані та якого віку, читайте тут.

Підписуйтесь на наші соціальні мережі

Будьте в курсі останніх новин та ексклюзивного контенту. Слідкуйте за нами у соціальних мережах.

Коментарі

Поки що немає коментарів. Будьте першим, хто залишить свій відгук!

Читайте також

За підтримки:

Bosch Stiftung Logo

Розроблено:

Levprograming

За умови повного або часткового використання iнформацiї гіперпосилання на tvoemisto.tv є обов'язковим. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв.

© 2026 "Твоє місто"