У Львові може з’явитися новий житловий мікрорайон

5113 0
На вул. Тракт Глинянський, 152, планується будівництво комплексу багатоповерхівок, школи зі стадіоном та дитячого садку.
ФОТО: PROJETO-A.COM

ФОТО: PROJETO-A.COM

Управління архітектури та урбаністики ЛМР замовило розробку детального плану території (ДПТ) у районі вул. Тракт Глинянський. На ділянці заплановане зведення житлових будинків, освітніх закладів та садиб. Про це йдеться в пояснювальній записці ДПТ.

Відповідно до неї, на території передбачено зведення багатоповерхових житлових будинків для приблизно 4 тисяч мешканців, школи на майже 800 учнів та дитячого садочку на 200 дітей.

На території ділянки також передбачено розміщення аптек та медичних закладів, магазинів, виділено площу для парковок. Реалізувати проект планують за 10 років.

Читайте також: «Вам не стидно нам це читати?» Мешканці виступили проти будівництва паркінгу біля Стрийського ринку

У середу, 14 березня, о 18:00 у Великій сесійній залі міської ради відбудеться зустріч з головним архітектором проекту.

Пропозиції щодо проекту можна подавати до 26 березня 2018 року до відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради» через Центри надання адміністративних послуг. Відповідальна за організацію розгляду пропозицій — Челепіс Д., тел. 032 297 57 63.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!