У Львові на Коперника встановили обмежувальні стовпці та півкулі. Фото

1980 1
Раніше тут на тротуарі постійно паркувались машини.
Фото: Орест Олеськів/Фейсбук

Фото: Орест Олеськів/Фейсбук

У Львові на вул. Коперника встановили обмежувальні стовпці та півкулі. Про це на своїй фейсбук-сторінці повідомляє керівник управління транспорту ЛМР Орест Олеськів.

Стовпці та півкулі встановили від перехрестя з вул. Степана Бандери до критої зупинки.

«Хто не знає, тут раніше було масове паркування автомобілів на тротуарі, таким чином люди були змушені йти велодоріжкою», – каже Орест Олеськів.

Нагадаємо, Галицька районна адміністрація 16 квітня підписала договір про облаштування вело-пішохідної зони на вулиці Коперника від вулиці Грабовського до вулиці Колесси. За проектом тут висадять 25 дерев та 1005 кущів.  Вартість робіт становить 4,4 млн гривень.

Фото: Орест Олеськів/Фейсбук


Читайте також:
16 Листопада, 2019 13:25
666 ... там , "..де постійно паркувалися машини.." , оті машини паркуватимуться і надалі ... а от вартість робіт по запобіганню отакого "паркування" -- чималенька ... але це все -- гроші на вітер ... так само , як встановлення делініаторів на пр. Свободи , а потім їх демонтаж ... купи козу -- продай козу ... отак і живемо ... Слава Україні ! ...
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!