У Львові обрали переможця конкурсу на будівництво ЖК та центру реабілітації «Незламні»

1927 0
На першому етапі у новозбудованому комплексі проживатимуть люди, які проходять реабілітацію у Львові.
Фото: візуалізація проєкту

Фото: візуалізація проєкту

У Львові обрали переможця архітектурного конкурсу на будівництво житлового комплексу та центру реабілітації «Незламні». На першому етапі у новозбудованому комплексі проживатимуть люди, які проходять реабілітацію у Львові.

Джерело: Управління архітектури та урбаністики

За результатами засідання журі переможцем обрали проєкт під шифром 082491 компанії Drozdov & Partners. У складі авторського колективу Дроздов Олег, Шемір В’ячеслав, Козак Денис, Тимофєєв Олег, Правік Віталій, Шаповалова Ірина, Руднєв Костянтин, м. Харків.

Проєктований обʼєкт стане муніципальним житлом та частиною Національного реабілітаційного центру UNBROKEN, де проживатимуть люди, що проходять реабілітацію у місті Львові. Планують збудувати багатоквартирні житлові будинки з прибудованими приміщеннями громадського призначення.

Їх зводитимуть на двох земельних ділянках, які є комунальною власністю Львівської міської ради. Одна з ділянок площею 0,7254 га призначена для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури. На іншій, площа якої становить 0,69 га, зводитимуть лише багатоквартирні житлові будинки.

Читайте також: У центрі Львова зведуть будинок преміум-класу з укриттям

Друге місце посів проєкт компанії «AVR Development», на третьому місці – проєкт авторського колективу з Києва. 

Нагадаємо, що 4 січня обрали переможця Всеукраїнського відкритого архітектурного конкурсу на проєктну пропозицію реабілітаційного центру на вул. Володимира Івасюка, 74 у смт Брюховичах. У межах конкурсного проєктування учасники пропонували рішення щодо реконструкції будівлі лікарні №7. Її приєднали до Першого медичного об’єднання Львова «Багатопрофільна клінічна лікарня інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги» 23 грудня 2021 року.

Для довідки

Архітектурне бюро Drozdov & Partners засноване в 1997 році в Харкові та працює в широкому міжнародному полі: Швейцарії, Франції, США, Іспанії, Кореї, Кувейті та інших країнах. Напередодні Drozdov & Partners спільно з Replus bureau та Ponomarenko bureau розробили проєкт дитячо-юнацької спортивної школи, що на вул. Уласа Самчука, 8 у Львові. У співпраці вони створять зонований простір з ліжками, їдальнею та санвузлами. У центрі зможуть розмістити близько 132 людей.

Фото: Візуалізація проєкту

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!