У Львові оголосили архітектурний конкурс на найкращий проєкт розвитку вулиці Замкової

3211 0
Основна ідея конкурсу – запропонувати містобудівну концепцію розвитку території, що в центральній частині Львова.
фото: google maps

фото: google maps

У Львові оголосили Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на найкращу проєкту пропозицію розвитку території вздовж вулиці Замкової. Замовником є управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради.

Основна ідея конкурсу – запропонувати містобудівну концепцію розвитку території, що в центральній частині Львова вздовж північних схилів парку «Високий Замок», та складається з трьох ділянок проектування і середовища вулиці Замкової. Територія опрацювання розташована у Галицькому районі міста під північним схилом Замкової гори, та межує з територією Львівського історико-архітектурного заповідника, який перебуває під охороною ЮНЕСКО.

Читайте також: У Львові знесуть будівлі та зведуть ЖК із терасою. Візуалізація

Реєстрація на конкурс стартує 13 січня, о 18:00. У межах конкурсу учасники можуть отримати премії: І місце – 300 тисяч грн, ІІ – 200 тис. грн, ІІІ – 100 тис. грн. 

Нагадаємо, що напередодні Львові оголосили початок реєстрації на Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на проєктну пропозицію стрілецького тиру та стрільбища у Великах Грибовичах (урочище «Нива») Львівської МТГ. Мета конкурсу – пошук найкращої проєктної пропозиції стрілецького тиру та стрільбища. 

Ольга Коваль

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!