фото: auto.onliner.by
З моменту підписання угоди розпочинається старт проекту, реалізація якого почнеться у квітні 2017 року й триватиме близько року. «Наступний крок – це відбір Банком і містом експертів, які, власне, будуть формувати усі тендерні процедури, щоб ця структура, яка буде впроваджувати квиток, мала найбільший досвід і була найбільш фаховою. Це все буде за законодавством Європейського Союзу», – відзначив міський голова Львова Андрій Садовий.
«Електронний квиток – це не тільки зручність, але й можливість відслідкувати пасажиропотоки, оскільки і в електротранспорті, і в маршрутках будуть встановлені GPS-навігатори. Ми зможемо краще планувати транспортні маршрути і вивести значну частину перевезень з тіні. При мінімальних розрахунках нам вдасться легалізувати принаймні 20% транспортних доходів. Світова практика показує, що цей показник може сягнути навіть 40-50%», – розповіла керівник міського управління зовнішньоекономічних відносин та інвестицій Ольга Сивак.
Читайте також: Скільки коштуватиме проїзд після запровадження е-квитка у Львові.
Нагадаємо, 21-го жовтня, у Львівській міськраді ухвалили умови кредиту від ЄБРР для впровадження е-квитка. Зокрема, згідно з ними, місто повертатиме кошти упродовж 13-ти років. Перші 3 роки будуть пільговими. Кредит гаситимуть двадцятьма рівними платежами кожні шість місяців після завершення періоду дії зобов’язань щодо надання коштів.
Додамо, що кредитні кошти підуть на обладнання, яке встановлять у кожному транспортному засобі; облаштування необхідних пристроїв на зупинках, щоб пасажири могли купувати чи поповнювати транспортні картки; створення Центрів обслуговування пасажирів для комунікації та реагування; запровадження колл-центрів й ремонтних підрозділів, які обслуговуватимуть систему е-квитка.
Опублікувала Людмила Рубцова