У Львові побільшало потребуючих людей

2008 0
Сьогодні у Львові нагодували 50-60 людей, минулого тижня було майже двісті.
Фото: Христина Гоголь

Фото: Христина Гоголь

Благодійна спільнота «Оселя» у Львові вже 17 років щочетверга роздає їжу безпритульним та людям у потребі. Зараз тут працюють відповідно до всіх епідеміологічних та санітарних норм. 

Багато таких організацій, як розповіла керівниця Наталія Саноцька під час стріму Tvoemisto.tv, вимушено завершили свою роботу через нестачу коштів. Однак «Оселя» мобілізувалася та звернулася до львів’ян по допомогу, аби продовжувати свою діяльність.

«Ми відчуємо, що «Оселя» потрібна людям. Нам не просто, ми боялися штрафів, до нас приглядалася поліція. Однак минулого тижня вони навіть нам допомагали», – каже вона.

За словами керівниці, безпритульних у місті побільшало, бо, якщо раніше у спільноті готували їжу для ста людей, то зараз для двохсот. І на обіди приходять не лише безпритульні, що втратили домівки, а й ті, хто має де жити, але є на межі, не має що їсти, чим платити за комунальні послуги і де працювати.

Сьогодні, 14 травня, у Львові нагодували 50-60 людей, минулого тижня було майже двісті людей. А загалом за квітень безпритульним та потребуючим роздали 900 обідів. Окрім того, у Винниках працює осередок підтримки безпритульних людей. До каратину він був відкритим по буднях, а під час карантину лише два дні, у вівторок та п'ятницю. Там люди теж можуть прийти поїсти, вмитися та перевдягнутися.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!