У Львові припинили будівництво багатоповерхівки на Голубовича

3661 0
Департамент Державної архітектурно-будівельної інспекції у Львівській області зупинив виконання будівельних робіт щодо спорудження багатоквартирних житлових будинків у Львові по вулиці Голубовича, 37. Проектна документація забудовників порушує містобудівне законодавство.
фото: novobudovy.com, zabudovnyk.com.ua

фото: novobudovy.com, zabudovnyk.com.ua

За результатами перевірки встановлено, що проектною організацією передано замовнику проектну документацію для виконання будівельних робіт, розроблену з порушенням містобудівного законодавства та вихідних даних на проектування.

ДАБІ видала приписи замовнику та підряднику про зупинення виконання будівельних робіт, а також припис проектній організації про усунення порушень вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності.

Сьогодні Держархбудінспекція вживає заходів щодо притягнення до відповідальності порушників містобудівного законодавства, інформує прес-служба ДАБІ.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!