У Львові сімейного лікаря затримали на хабарі
Лікар взяв гроші за сприяння в оформленні фальшивої інвалідності.
фото doctorua.info
фото doctorua.info

10 січня 2024, 16:05

У Львові правоохоронці затримали сімейного лікаря з підозрою в отриманні хабаря. На час слідства його відсторонять від роботи.

Як повідомили у пресслужбі Львівської міськради, за версією слідства, лікар відділення сімейної медицини №3 амбулаторно-поліклінічного центру обіцяв за неправомірну вигоду оформити фальшиву інвалідність.

Читайте також: Львівський лікар за 15 тис. доларів хабара хотів виїхати за кордон. Йому винесли вирок

9 січня правоохоронці затримали та допитали медика. Відомо, що лікар працює у медзакладі з 2021 року.

За даними видання zaxid.net, поліцейські затримали львівського сімейного лікаря Назара Дребіта під час отримання частини хабара у розмірі 1500 доларів.


Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми – про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.


Підписуйтесь на наші соціальні мережі

Будьте в курсі останніх новин та ексклюзивного контенту. Слідкуйте за нами у соціальних мережах.

Читайте також

Війна
Ющенко назвав обстріл Успенського собору замахом на генетичний код нації та закликав відбудувати Десятинну церкву
Третій Президент України проаналізував історичну спадковість російських злочинів проти українських святинь і наголосив на важливості відновлення унікальних сакральних пам'яток.
Фото: ДСНС

15 червня, 21:45

Унаслідок нічного влучання російського безпілотника по території Києво-Печерської лаври суттєвих пошкоджень зазнав Успенський собор, що стало вже третім руйнуванням Великої церкви за останні сто років. Попри черговий акт культурного геноциду з боку Москви, українська нація має продемонструвати стратегічну відповідь ворогу, розпочавши підготовку до великих історичних ювілеїв та відродження першоджерел своєї державності. Про це повідомив третій Президент України Віктор Ющенко...

За підтримки:

Bosch Stiftung Logo

Розроблено:

Levprograming

За умови повного або часткового використання iнформацiї гіперпосилання на tvoemisto.tv є обов'язковим. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв.

© 2026 "Твоє місто"