
06 березня 2019, 17:54
06 березня 2019, 17:54
У Львові розроблять туристичний аудіогід із 3D-візуалізацією скульптур Івана Пінзеля. Про це у коментарі Tvoemisto.tv розповіла юристка управління туризму ЛМР Тая Пилипів.
Читайте також: На площі Митній розмалювали підземний перехід у стилі львівського метро. Фото
«Торік ГО "Мистецька рада Діалог" відсканувала більше тринадцяти скульптур Пінзеля. Їх виклали у інтернет-платформі Pinsel. AR. Також вони розробили додатки для iOS та Android із тривимірними копіями скульптур», – каже вона.
Проект громадської організації став одним із переможців соціально-культурних проектів ЛМР у галузі туризму, тож їхню доповнену розробку профінансують на 50 тисяч гривень.
«Вони хочуть зробити аудіотур і встановити його у наявний мобільний додаток, аби можна було слухати про життя та творчість Івана Пінзеля і одночасно розглядати тривимірну скульптуру його авторства», – додає Тая Пилипів.
Читайте також: Топ-10 країн, звідки найчастіше приїжджають туристи до Львова. Інфографіка
Таким чином, зазначає вона, автори проекту хочуть зробити спадщину скульптора більш доступною, цікавішою та актуальнішою для користувачів ґаджетів.
Вікторія Ейсмунт
Коментарі
Поки що немає коментарів. Будьте першим, хто залишить свій відгук!
Читайте також
Контент
Рубрики
Розроблено:
Levprograming
За умови повного або часткового використання iнформацiї гіперпосилання на tvoemisto.tv є обов'язковим. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв.
© 2026 "Твоє місто"




