У Львові туристів возитимуть електромобілем
Екскурсійний малогабаритний електромобіль на 4-8 осіб курсуватиме центром Львова впродовж двох літніх місяців. Питання про затвердження руху екскурсійних автомобілів сьогодні, 14 квітня, розглядалось на засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради.
фото: stripes.com
фото: stripes.com

14 квітня 2015, 20:32

Рух екскурсійного електромобіля планується організувати в експериментальному режимі - до 1 серпня 2015 року, пише Zaxid.net.

Щодо руху електромобіля, то в маршруті передбачено, що він має курсувати від пл. Ринок (біля фонтану «Адоніс») та, зокрема, проїжджати вулицями Підвальною, В.Винниченка, пл. Соборною, Князя Романа, Фредра, П.Чайковського, М.Вороного, Університетською, М. Коперніка.

Утім, під час засідання у членів виконкому та міського голови Львова виникли питання щодо паркування електромобіля - вони висловлювали сумніви, чи буде для цього місце біля фонтану «Адоніс». Відтак міський голова Львова Андрій Садовий запропонував перенести місце паркування транспорту на площу Катедральну.

Також у міського голови виникли питання щодо безпеки пересування електромобілем - зокрема, чи через відсутність дверей у ньому зможуть безпечно пересуватись діти. Відтак, виконком вирішив розглянути це питання на наступному засіданні, на яке планують запросити представників ДАІ та підприємця Олега Солдатенка, на звернення якого планують впровадити маршрут.

Підписуйтесь на наші соціальні мережі

Будьте в курсі останніх новин та ексклюзивного контенту. Слідкуйте за нами у соціальних мережах.

Коментарі

Поки що немає коментарів. Будьте першим, хто залишить свій відгук!

Читайте також

Ініціативи
У Львові хочуть запустити екскурсії на раритетних електромобілях. Фото
10-го лютого на публічній презентації представили новий туристичний проект «Шпацер Кеб». Його творці пропонують проводити екскурсії Львовом на раритетних електромобілях бренду «FORD Т» взірця 1915-го року.
Hero Image

13 лютого 2017, 15:03

Мета проекту – відкрити нові туристичні можливості міста, показати історичну та архітектурну красу не тільки центральної частини, але і інших районів, здійснити промоцію Львова на державному та європейському рівнях, пропагувати екологічність та поєднання сучасних технологій з історичною складовою. За словами ініціатора проекту Максима Свердлика, команда вже має укомплектовані машини, документи та дозвільні сертифікати вже майже зібрані. В кожному електромобілі буде 7 посадкових місць, 7 планшетів та 7 пар навушників...
Читати повністю
ArrowUpRightIcon

За підтримки:

Bosch Stiftung Logo

Розроблено:

Levprograming

За умови повного або часткового використання iнформацiї гіперпосилання на tvoemisto.tv є обов'язковим. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв.

© 2026 "Твоє місто"