У Львові учасників АТО запрошують на безкоштовні курси англійської мови

3027 0
Курси для військових проводитиме сімейна пара з Австралії.
фото: British Council Ukraine

фото: British Council Ukraine

Сьогодні, 31 січня, 0 17:00 у  Львівському центрі надання послуг учасникам бойових дій (вул. Пекарська, 41) відбудеться перша зустріч учасників АТО із викладачами англійської мови. Вестиме їх сімейна пара з Австралії.

«Ці люди спеціально приїхали на рік жити в Україну, щоб вивчити мову і щоб робити щось для наших Захисників. Джаред та Тетяна Вайтборн були в Україні ще за часів Майдану, допомагали там. Тепер знову повернулись на рік, щоб вчити українську і робити щось корисне для наших захисників. Вони самі прийшли до нас в Центр і запропонували курси англійської для учасників АТО», – розповіли Tvoemisto.tv у Центрі.

Читайте також: З'явилися два безкоштовні онлайн-ресурси для вивчення польської та німецької

Викладачі самостійно закупили підручники та робочі зошити. За тиждень за онлайн-формою вчитися англійської виявили бажання 70 учасників АТО, а також дружини учасників АТО.

Сьогодні о 17:00 викладачі разом з потенційними учасниками курсу визначать зручний для всіх графік занять. Тому усіх охочих вивчати мову учасників АТО запрошують приходити на зустріч, або ж повідомити у Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій.

Опублікувала Наталія Середюк


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!