У Львові упорядкують територію парку «Левандівське озеро»

2344 1
Дно озера обіцяють покрити білим піском, а саму водойму — очистити від органіки.
фото: ua.igotoworld.com, yp.lviv.ua

фото: ua.igotoworld.com, yp.lviv.ua

Цього року у міському парку «Левандівське озеро» проведуть роботи з упорядкування території та покращення технічного стану водойми. На це в природоохоронному фонді міста передбачено 300 тис грн. Про це повідомляє прес-служба Львівської міськради.

«Ми плануємо восени відновити у парку навколишню територію та замостити плиткою доріжки довкола озера, а частину дна водойми покрити білим піском, аби забезпечити тут комфортний відпочинок мешканців, — розповів начальник міського управління екології та благоустрою Андрій Галушка. — Також плануємо внести в озеро бактерію для біологічної очистки водойми, зменшення кількості органіки, через яку з часом утворюється мул».

Читайте також: Львів’янам пропонують отримати ставок в оренду: деталі

Нагадаємо, наприкінці минулого року у цьому парку вже проводили роботи із впорядкування водойми: очистили дно від мулу, засипали його піском та провели дезінфекцію, відновили бортові стінки, очистили береги від сміття.

Також на початку цього року на території парку облаштували світлодіодне освітлення.

Опублікувала Ганна Беловольченко


Читайте також:
22 Серпня, 2016 10:22
dasha Правова допомога: Відповіді на запитання, пов'язані із створенням центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП) в об'єднаних територіальних громадах (ОТГ):
[***]://despro.org.ua/upload/medialibrary/Piitannya-vidpovidi-schodo-CNAP-v-OTG.pdf
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!