Ще у травні на "Гарячій лінії" Львова з'явилося звернення від містянина Олесандра Агашкова про руїну у Левандівському парку, яка може становити небезпеку для відвідувачів парку.
У коментарях львів'яни підтримали звернення, кажучи, що у парку гуляють діти і ця розвалена споруда може нести шкоду.
Читайте також: Найбільший замок Львівщини перетворюється на руїну: що відбувається за годину їзди від Львова
Невдовзі на звернення відповіли. У відповіді зазначили, що за інформацією ЛКП "Зелений Львів", цю нежитлову споруду огородили сигнальною стрічкою, зі закріпленням попередження. Також скерували лист в управління комунальної власності департаменту економічного розвитку Львівської міської ради, щоб встановити власника/балансоутримувача цієї споруди. Про результат обіцяли повідомити до 18 червня.
Читайте також: У Стрийському парку планують реконструкцію. Що там зміниться
Вчора, 23 червня, з'явилося оновлення у справі.
На "Гарячій лінії" повідомили, що об'єкт не належить Львівській громаді.
Там додали, що до юридичного департаменту ЛМР скерували звернення щодо прийняття рішення про взяття об’єкту нерухомого майна на облік або його демонтаж. Про результат обіцяють повідомити до 3 липня.
Нагадаємо, модуль "тимчасовості", який у Львові з 2023 року, готують до останньої виставки. Невдовзі його демонтують.






