У Львові відбудеться презентація книжки «Коротка історія мізогінії»

566 0
Під час презентації відбудеться також дискусія.
фото умовне

фото умовне

У Львові в суботу, 18 травня, відбудеться презентація книжки «Коротка історія мізогінії», а також дискусія на тему «Звідки вести відлік і як вимірювати настання постмізогінної ери?».

Подія відбудеться 18 травня, 15:00 у Центрі міської історії, що за адресою ​​вул. Академіка Богомольця, 6/2. Вхід безкоштовний за реєстрацією за посиланням. Кількість місць обмежена.

За словами автора, «Коротка історія мізогінії» – це дослідження, яке дозволяє по-новому подивитися на упередження, яке пустило коріння в культуру людства так глибоко, що його не завжди вдається помітити в буденних розмовах і звичному порядку речей.

Коли проріс перший паросток мізогінії? Як він розвивався, буяючи пишним цвітом, разом зі зміною історичних епох? Чи був Платон мізогіном? А Фройд? Як старезні забобони імплементуються в сучасне життя? Що таке “політика тіла” та чому досі існують кампанії, які прагнуть заборонити жінкам мати право на аборт?

Автор відповідає на всі ці питання, наводячи конкретні історичні приклади, цитати із філософських і художніх текстів різних часів, згадуючи знайомі нам імена — усе це, щоби, заручившись знаннями, читачі/ки були б готові відстоювати зміни, які допоможуть світу перейти до нової фази, у якій мізогінія врешті зникне за межею маргінальності.

«Звідки вести відлік і як вимірювати настання постмізогінної ери?» — тема розмови, яку проведуть під час презентації книги у Львові разом із спікерками:

  • Марта Чумало — ґендерна експертка та співзасновниця «Центр «Жіночі перспективи»;

  • Христина Кіт — юристка, голова “Асоціація жінок-юристок України «ЮрФем»;

  • Ольга Ященко — директорка організації «Феміністична майстерня».

Модератором бесіди буде креативний редактор видавництва АРК.ЮЕЙ і журналу The Arc — Марко Супрун.

Нагадаємо, Tvoemisto.tv підготувало добірку подій, куди варто сходити протягом тижня до 19 травня у Львові.

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!