У Львові відбудуться громадські слухання щодо новобуду на Погулянці

2783 0
Замість двоповерхового будинку планують звести п'ятиповерховий, місцеві жителі виступають проти.
Зображення з відкритих джерел

Зображення з відкритих джерел

Постійна комісія містобудування та охорони історичного середовища Львівської міської ради проведе громадські слухання щодо планів забудови по вулиці Панчишина, 19 на Погулянці, повідомляє інформаційний портал депутатів Львівської міської ради.

Як повідомив голова комісії Ігор Телішевський, ініціативна група мешканців вулиці Панчишина та прилеглих вулиць подала звернення, в якому вони виступили проти зведення багатоповерхового будинку.

«Понад сто підписів мешканців вулиць, на якій переважає малоповерхова забудова, свідчить про резонанс можливого будівництва та громадській спротив, що може призвести до зростання соціальної напруги» -- цитують в повідомленні слова голови комісії Ігоря Телішевського.

Як розповів депутат, місцеві жителі інформують про те, що під виглядом реконструкції власники хочуть знести існуючий будинок на два поверхи та звести будівлю на п’ять поверхів з підземним паркінгом.

Ігор Телішевський підкреслив, що половина площі під майбутній будинок штучно насипана під час будівництва старого будинку майже шістдесят років тому. Тому, наголосив голова комісії, при будівництві багатоповерхівки не виключають зсуву ґрунту, який може призвести до руйнування наявних сусідніх будинків. Також, за його словами, управління охорони історичного середовища надало негативний висновок щодо будівництва на згаданій території, тому що воно порушує наявне завершене містобудівне утворення на вулиці Панчишина і не є співмірним за масштабним з її історично сформованою забудовою.

Місце проведення слухань: Личаківська районна адміністрація Львівської міської ради (м. Львів, вул. К. Левицького, 67).

Початок о 18:00.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!