У Львові відновили балкон, який нещодавно обвалився. Фото до та після

1327 0
Вартість ремонту балкону – 102 тисячі 534 грн.
Фото: ЛМР

Фото: ЛМР

У будинку на вул. Джерельна, 43 відновили два аварійних балкони. Один з них обвалився в кінці липня цього року. Відновили балкони за Програмою співфінасування ремонту балконів у будинках, які не є пам’ятками. Про це повідомили у пресслужбі ЛМР.

Після обвалу балкону на 2-му поверсі у будинку на вул. Джерельна, 43 також обстежили балкон на 3-му поверсі. Цей балкон також перебував у незадовільному технічному стані та потребував негайного ремонту. Вартість ремонту балкону на 2-му поверсі в будинку на вул. Джерельна, 43 – 102 тис. 534 грн. Співфінансування власника склало 21 тис. 15 грн.

Фото до

Фото після

Вартість ремонту балкону квартири на 3-му поверсі в будинку на вул. Джерельна, 43 коштувало 94 тис. 369 грн. Співфінансування власника (відповідно до програми, не менше 20%) склало 19 тис. 310 грн. Під час ремонту провели демонтаж балкону квартири №9 (на 3-му поверсі), влаштування двох монолітних залізо-бетонних балконів площею 4,5 м2 кожен, покриття балконів з керамічних плиток та ремонт і фарбування металевих перил.

Нагадаємо, що 31 липня, близько 02:45, в будинку на вул. Джерельній, 43 обвалився балкон. Ніхто з людей не постраждав. 

Наталія Вареник

________________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!