У Львові встановили різдвяну шопку

1057 0
Сценка шопки складається із п’яти двометрових фігур, вирізьблених із тополі та розмальованих дітьми.
Фото: Роман Балук, ЛМР

Фото: Роман Балук, ЛМР

У Львові, на площі Ринок, встановили авторську інтерактивну різдвяну шопку. До її відкриття хористи з Львівського муніципального чоловічого хору «Гомін» та музичної школи №8 заспівали декілька колядок, повідомляє пресслужба ЛМР.

«Це особливий рік для нашої країни. Країни, яка народжується в муках, в боротьбі, в стражданнях, але це народжується сильна, красива Україна.

Я би дуже хотів, щоб ми сьогодні подумки згадали всіх наших рідних, близьких, знайомих, які не будуть з нами в ті дні. Ми вас всіх любимо. Ми любимо всіх українців, любимо всіх людей доброї волі, які є з нами. Христос ся Рождає! Слава Україні!», – сказав міський голова Львова Андрій Садовий.

Нагадаємо, встановлення шопки є однією з найпоширеніших європейських традицій напередодні Різдва.

У Львові останні роки біля Ратуші встановлюється шопка авторства Антона Лубія – майстра роботи по дереву та соліста гурту «Йорий Кльоц».

Сценка шопки складається із п’яти двометрових фігур, вирізьблених із тополі та розмальованих дітьми. Цю шопку ставлять у центрі Львова вже 8 рік поспіль.Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!