У Львові виділили понад 9 млн грн на впорядкування парків. Перелік

2048 1
Департамент містобудування Львівської міської ради уклав низку угод на утримання парків міста до кінця 2017-го року з ЛКП «Зелений Львів» та його дочірнім підприємством «Скнилів-парк» на загальну суму 9,12 млн грн.
фото: static.iloveukraine.com.ua

фото: static.iloveukraine.com.ua

Перелік робіт за угодами включає очищення доріжок від снігу, підмітання доріжок при середній та великій засміченості та очищення їх від трави, прочісування газонів, очистку урн від сміття, посипання доріжок піском, обрізування з прорідженням крони дерев, садіння дерев, кущів, квітів.  Також договором передбачені послуги з вивезення листя, сміття, гілок, дров з навантаженням тощо. Про це повідомляє lviv.nashigroshi.org.

ЛКП «Зелений Львів» надаватиме послуги з утримання земельних насаджень парків  «Стрийський», ім. І. Франка, «Замарстинівський», «700-річчя Львова», ім. Папи Римського Івана-Павла ІІ та зеленої зони «Кортумова Гора», що коштуватиме бюджету 2,92 млн грн.

Читайте також: ЄС допоможе Львову вирішити проблему зі сміттям

До того ж, «Зелений Львів» за 1,6 млн грн утримуватиме парки «Високий замок», «Залізна вода» та «Снопківський», та за 1,4 млн грн – парк «Личаківський», в тому числі Пагорб Слави, лісопарк «Погулянка» за зелену зону «Майорівка».

«Скнилів-парк» займатиметься утриманням парків «Піскові озера», «Горіховий гай», «Бондарівка» та ім. Архангела Михаїла на вул. Стрийській, чиї річні послуги коштуватимуть 1,6 млн грн.

Стільки ж, 1,6 млн грн, «Скнилів-парк» отримає за догляд парків «Скнилівський», «Левандівський», «Озеро Левандівське», ім. І. Виговського та лісопарку «Білогорща».

Опублікувала Олеся Шеремета


Читайте також:
26 Травня, 2017 09:25
Народ Натуральна брехня!!! Достатньо сьогодні зайти в парк Франка і Ви побачите- останніх десять років не проводиться санітарна обрізка дерев,не відновлені лавки,знищені пішохідні доріжки,сміття не прибирається вчасно,знищені ліхтарі де не де стирчать оголені дроти, не очищені дощоприймачі!
Тиждень по тому пройшла гроза сміття по парку валяється до тих пір!!! Реальність - садовий як розкрадав через свої карманні ЛКП гроші з бюджету так і продовжує надалі!!!!!!!!!!!!!!!
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!