У Львові виходили крихітного хлопчика, який народився на 28 тижні вагітності

2078 0
З народження у дитини були дихальні розлади.
Фото: Rai.ua

Фото: Rai.ua

У Львівському обласному перинатальному центрі виходили хлопчика Юрчика, який народився на 28 тижні з масою тіла 1100г, зростом всього 36 см, 5/5 балів за шкалою Апгар. Про це повідомили у медзакладі.

Читайте також: Нас називають «поспішайки». Як у Львові доглядають передчасно народжених дітей

З народження у дитини були дихальні розлади. Немовля перебувало у відділення анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених. Після стабілізації стану на 8 добу життя Юрчика перевели у відділення постінтенсивного догляду новонароджених і виходжування недоношених дітей.

«До таких діток ми застосовуємо мультидисциплінарний підхід в обстеженні та наданні допомоги. Коли стан покращився, крім неонатологів з хлопчиком почали займатися фізіотерапевти. Розпочалася програма реабілітації та спа-процедур», – повідомили у перинатальному центрі.

За словами медиків, з 41 доби життя був на спільному перебуванні з мамою. Мама навчилася всім нюансам догляду за екстремально недоношеною дитиною.На 53 добу життя хлопчика виписали в задовільному стані додому з масою 2090г, зростом 42 см.

Фото медзакладу


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!