У Львові визначили 20 найуспішніших шкіл. Інфографіка

40804 0
У Львові проаналізували успішність та неуспішність учнів міських шкіл на ЗНО у цьому та в попередні роки та уклали рейтинг шкіл. Також виокремили найкращі школи шести львівських районів та уклали шість міні-рейтингів з окремих предеметів. Відтак на першому місці – Фізико-математичний ліцей при Львівському університеті, на другому – Львівська академічна гімназія при НУ “Львівська політехніка”, а третя – Класична гімназія при Львівському національному університеті ЛНУ ім. Івана Франка.
Фото: lvivpost.net/

Фото: lvivpost.net/

Рейтинг найкращих шкіл міста запропонувало видання Львівська пошта.

Аналіз проводили на основі результатів ЗНО із семи предметів: враховувалися результати тестування із англійської мови, біології, географії, історії України, математики, української мови та літератури, а також фізики.

Оскільки про якість навчання свідчить не лише кількість “успішних” учнів, а й чисельність тих, які отримують низькі оцінки, то, аналізуючи результати ЗНО, ми звертали увагу на два показники: кількість учнів, які набрали під час тестування високі бали (>173), і кількість тих, які отримали низькі бали (<135,5).

Аби отримати більшу вибірку, а відтак достовірніший результат, ми брали до уваги результати ЗНО за 2010-2014 роки (попередній рейтинг, нагадаємо, грунтувався на даних за 2008-2012 рр.)

Якщо кілька шкіл отримували однаковий підсумковий бал, то, аби розподілити їх, ми звертали увагу також на кількість “200-бальників”.

 

ТЕГИ: освіта, ЗНО

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!