У Львові з першого січня подорожчає опалення для населення

4776 0
Ціна на опалення для бюджетних установ навпаки – зменшиться.
фото: clubstroitel.com

фото: clubstroitel.com

З першого січня для львів’ян подорожчає опалення. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила очільниця Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг Оксана Кривенко.

Рішення про підняття ціни на опалення прийняли для 18 ліцензіатів з 26-ти. Серед них також ЛКП «Залізничнетеплоенерго» та ЛКП «Львівтеплоенерго». Питання про підняття тарифів розглядалося з ініціативи самих підприємств. Також Оксана Кривенко повідомила, що відсоток зростання тарифів не перевищать відсоток зростання вартості газу – 23,5%.

Читайте також: Як перевірити наявність субсидії за певною адресою

Відтак, вартість опалення для населення становитиме 1338,58 грн за 1 гКал для споживачів ЛКП «Львівтеплоенерго» і 1318,08 грн за 1 гКал – для ЛКП «Залізничтеплоенерго». Це на 17% і 19% відповідно більше, ніж теперішня ціна.

Ціни на опалення для бюджетних установ навпаки зменшаться до 22%. Тому з першого січня для бюджетних установ, які є користувачами ЛКП «Львівтеплоенерго» ціна становитиме 1424,02 грн за 1 гКал, для ЛКП «Залізничтеплоенерго»1343,58 грн за 1 гКал.   

Читайте також: Від сьогодні в Україні подорожчав газ для населення

Інші споживачі ЛКП «Львівтеплоенерго» платитимуть 1372,38 грн за 1 гКал, а ЛКП «Заліничтеплоенерго» 1343,58 грн за 1 гКал.  

Вартість електричної енергії для населення залишиться незмінною. Також не зміниться платіжка соціально-вразливих споживачів.

За планом НКРЕ, тарифи мають набути чинності з 1 січня 2019 року.

Нагадаємо, опалювальний сезон у Львові відновили 7 листопада. 

Андрій Костюк


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!