У Львові з суботи можуть дозволити богослужіння в храмах

8028 0
Богослужіння в храмах можуть відновити вже 23 травня, якщо хворих на коронавірус ставатиме менше.
Фото: МоeMisto

Фото: МоeMisto

У Львові спільно з Церквами напрацювали рекомендації для відновлення роботи храмів. Ці рекомендації розгляне міська комісія з питань ТЕБ і НС.

Читайте також: У львівському храмі УГКЦ виявили шістьох хворих на коронавірус

Богослужіння в храмах можуть відновити вже 23 травня, якщо хворих на коронавірус ставатиме менше. Зокрема біля входу в храм мають розмістити дезінфектори, а настоятелі мають стежити, аби на вході не скупчувалися люди.

У храм можна заходити лише в масках, а відстань між прихожанами має бути не менше 1,5 м, за винятком, якщо поруч стоять члени сім’ї. Шанування перед святими виявляти через поклон, без цілування. Прощі також можна проводити, але між учасниками має бути не менше 1,5 метра. На Зелені свята вірянам дозволили відвідувати цвинтарі, але з дотриманням протиепідемзаходів.

Нагадаємо, що через карантин у львівських храмах заборонили масові богослужіння та закликали дивитися служби онлайн.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!