На Львівщині за добу підтвердили 39 випадків коронавірусу. Доповнено
Це найбільша кількість хворих за добу за час епідемії.
Фото: Наталія Тімко/Фейсбук
Фото: Наталія Тімко/Фейсбук

06 травня 2020, 08:32

Станом на ранок у Львові та у Львівській області підтверджено 553 випадки інфікування коронавірусом. За минуло добу виявили 39 хворих. Про це повідомляє міський голова Львова Андрій Садовий.

За його словами, така кількість нових випадків за добу є рекордною.

"Ми уважно відстежуємо динаміку захворювання. Рішення про послаблення карантину прийматимемо лише за умови, що динаміка буде йти на спад", - говорить Андрій Садовий.

Як повідомляють в ЛМР, за минулу добу в лабораторіях міста зробили 224 ПЛР-тести. Усього одужали 116 людей, померли - 16.

Читайте також: Як українці дотримувались карантину та що там у Європі. Дані Apple

Нагадаємо, карантин в Україні триватиме до 22 травня, але вже з 11 травня планувалось пом'якшення обмежень.

Підписуйтесь на наші соціальні мережі

Будьте в курсі останніх новин та ексклюзивного контенту. Слідкуйте за нами у соціальних мережах.

Коментарі

Поки що немає коментарів. Будьте першим, хто залишить свій відгук!

Читайте також

За підтримки:

Bosch Stiftung Logo

Розроблено:

Levprograming

За умови повного або часткового використання iнформацiї гіперпосилання на tvoemisto.tv є обов'язковим. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв.

© 2026 "Твоє місто"