У Львові обмежили в'їзд вантажівок через складні погодні умови
Наразі заборона на в'їзд вантажного транспорту у місто діятиме до кінця цього тижня.
Hero Image

10 лютого 2021, 15:27

Сьогодні у Львові під час засідання штабу з боротьби із наслідками негоди прийняли рішення тимчасово обмежити в'їзд у місто великогабаритного транспорту, який заїжджає у Львів транзитом. Наразі дозволили лише в'їзд для фур, що транспортують продукцію для потреб міста, повідомили у міськраді.

Читайте також: Медики через кучугури снігу завезли хвору з інфарктом на санках до «швидкої». Фото дня

Це рішення пояснюють тим, що якщо буде падати сніг, то він зумовлюватиме закоркованість.

«Ми фактично фіксуємо рішення, що в'їзд в місто для фур є закритий. Дозволений, тільки, якщо вони заїжджають для потреб міста, везуть якусь продукцію і необхідні для життєдіяльності речі. Це контролюватиме поліція», – сказав міський голова Львова Андрій Садовий.

Наразі заборона на в'їзд вантажного транспорту у місто діятиме до кінця цього тижня. Якщо ж негода триватиме, то дію обмежень продовжать.

Також мешканців закликають за можливості не брати автомобілі, а їздити громадським транспортом у період снігопадів.

Читайте також: Льодяний дощ і сніжна крупа. Чим синоптики пояснюють погодні аномалії у Львові

Зазначимо, що за ніч у Львові випало понад 11 см снігу. На вулицях працювали 1 669 двірників. Найскладніша ситуація із внутрішньоквартальними вулицями. 32 одиниці техніки місту надали ринки, будівельні компанії та підприємства.

У четвер, 11 лютого, погода дещо погіршиться. Активні атмосферні фронти зумовлять значні опади – буде сніг з переходом у мокрий сніг. Ожеледь, налипання мокрого снігу, вдень хуртовини. Температура удень складатиме від -2 до +3 градусів. У другій половині дня буде зниження до -7 градусів морозу. 12-13 лютого варто очікувати «класичний» сухий сніг, але температура вже становитиме 11-16 градусів морозу. Надалі упродовж тижня також збережеться морозяна погода.


Підписуйтесь на наші соціальні мережі

Будьте в курсі останніх новин та ексклюзивного контенту. Слідкуйте за нами у соціальних мережах.

Коментарі

Поки що немає коментарів. Будьте першим, хто залишить свій відгук!

Читайте також

За підтримки:

Bosch Stiftung Logo

Розроблено:

Levprograming

За умови повного або часткового використання iнформацiї гіперпосилання на tvoemisto.tv є обов'язковим. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв.

© 2026 "Твоє місто"