У Львові затвердили нові ставки туристичного збору

1600 0
Ухвала набере чинності з 1 квітня.
фото: lvivnews.info

фото: lvivnews.info

Депутати ЛМР погодили під час пленарного засідання 11 березня ставки туристичного збору для внутрішнього та в’їзного туризму за кожну добу для окремого туриста у місцях ночівлі.

Читайте також: Топ-10 країн, звідки найчастіше приїжджають туристи до Львова. Інфографіка

При вартості тимчасового розміщення для однієї особи за одну добу до 350 грн включно туристичний збір становить 0,2%, від 350 до 750 грн – 0,3 %, від 750 грн. до 1200 грн включно – 0,4%. Якщо вартість проживання для однієї особи коштуватиме більше 1200 грн, то туристичний збір становить 0,5%. Ухвала набере чинності з 1 квітня.

Під вартістю тимчасового розміщення однієї особи розумітимуть загальну вартість готельного номера, кімнати, квартири чи будинку не залежно від того, скільки осіб там проживає.

Читайте також: Портрет львівського туриста. Хто сюди їде і навіщо

Туристичний збір сплачуватимуть усі, хто приїхав до Львова та перебуватиме у місті кілька днів із ночівлею. Збір не платитимуть мешканці Львова, резиденти, які прибули у відрядження, люди з інвалідністю та ті, хто їх супроводжує, ветерани війни та учасники ліквідації аварії на ЧАЕС, люди, які прибули до Львова на лікування чи оздоровлення, діти до 18 років та члени сім’ї мешканців Львова.

Туристичний збір збиратимуть у готелях, кемпінгах, мотелях, гуртожитках, хостелах, пансіонатах тощо. Збір необхідно сплатити перед безпосереднім поселенням як аванс. Водночас податкові агенти, які прийматимуть збір, мають сплачувати його за місцезнаходженням щоквартально для звітного податкового періоду відповідно до декларації або авансом до 30 числа кожного місяця. 

Читайте також: Туристи замінили львів'ян на площі Ринок. Тепер треба змінити туристів

Нагадаємо, з 1 січня в Україні змінились суми та правила для сплати туристичного збору, за якими кожна міськрада має сама визначати, які туристи та скільки мають платити в бюджет міста. 

Вікторія Ейсмунт


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!