У Білогорщі збудують дитячий садочок із сонячною електростанцією на даху. Візуалізація

2979 2
Садочок побудують на місці старої нежитлової будівлі, яку мають знести.

Сьогодні, 29 грудня, виконавчий комітет ЛМР погодив містобудівні умови та обмеження для будівництва дитячого садочка на вул. Білогорща, 3а.

Садочок побудують на місці старої нежитлової будівлі, що мають знести. Вона перебуває на балансі відділу освіти Шевченківського та Залізничного районів управління освіти департаменту гуманітарної політики ЛМР. Вони ж і є замовниками будівництва нового закладу разом з управлінням освіти.

Читайте також: У січні у Львові відкриють дитячий садочок на 4 групи

Управління освіти має отримати технічні умови на інженерне забезпечення проектованого об’єкта та розробити у спеціалізованій проектній організації або архітектора, який має кваліфікаційний сертифікат на виконання робіт, робочий проект та провести його експертизу згідно з законодавством України. Потому ДАБК має видати відповідні дозволи на будівництво, з якими можна буде почати будівельні роботи.

У містобудівних умовах та обмеженнях зазначено, що висота майбутнього садочка не повинна перевищувати 13 м і матиме 2 поверхи. Площа будівлі садочку становитиме 1680 кв. м.

Попередню вартість будівництва оцінили у 50-60 млн гривень.

Планується, що в садочку буде 4 групи – відповідно, 4 ігрові майданчики та один загальний, а також – по павільйону на кожну групу. Усі приміщення і територія ДНЗ будуть сплановані як інклюзивні. Дах садочка буде засаджений рослинами, а також тут розмістять сонячну електростанцію на 23кВт, що зробить будівлю енергоефективною.

Нагадаємо, у жовтні запрацювали нові державні будівельні норми щодо будівництва дитячих садочків.

Візуалізація надана прес-службою ЛМР


Читайте також:
29 Грудня, 2018 12:35
666 ... виправляння-заміна отого визначення "дахова електростанція" на "сонячна електростанція на даху" ще раз засвідчило , що "працює" конкретна "рука майстра" ...
29 Грудня, 2018 11:47
666 ... термін "дахова електростанція" -- це круто ! ... відразу відчувається т.з. рука майстра ( жертви освітніх реХворм вакарчукових) ...
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!