Як може виглядати перший приватний пологовий будинок у Львові. Візуалізація

12121 3
Місцеві мешканці виступають проти будівництва, оскільки хочуть, аби на цій ділянці облаштували парк, а для пологового виділили інше місце.
Візуалізація надана ЛМР

Візуалізація надана ЛМР

У Львові на вулиці Мазепи, 23 планують збудувати медичний центр із пологовим будинком. Забудовником виступає ТОВ «Карпатська нерухомість». Відповідні погодження містобудівних умов та обмежень на проектування об’єкта будівництва розглядали сьогодні, 1 червня, під час засідання виконавчого комітету ЛМР.

Відповідно до містобудівних умов, земельна ділянка у 0,7 га призначена для будівництва і обслуговування закладів охорони здоров’я.

Однак через протести місцевих мешканців питання перенесли на доопрацювання, аби досягти компромісу з усіма зацікавленими сторонами. Зокрема мешканці вулиці Мазепи пропонують на цій ділянці облаштувати сквер, а для пологового виділити інше місце.

Читайте також: На Львівщині планують запровадити платні пологи. Деталі

Нагадаємо, узимку мешканці вулиці Мазепи вийшли на протест проти будівницва біля поліклініки. Тоді у коментарі Zaxid.net головний архітектор Львова Юліан Чаплінський повідомив, що земельну ділянку продали 2007 року, спершу інвестор хотів будувати житло, втім місто відмовило і запропонувало збудувати медичний об’єкт. 

Згідно з даними Youcontrol, уповноваженою особою ТОВ «Карпатська нерухомість» є Руслан Червак — генеральний директор ПП «Медичний центр "Інтерсоно"», який з 2017 року є частиною мережі медичних закладів Medicover.

Зазначимо, раніше про плани будівництва приватного пологового будинку розповіла керівниця департаменту охорони здоров'я Ірина Микичак під час дискусії «Пологові будинки у Львові: яких змін очікувати?», організованої Tvoemisto.tv.

Вікторія Ейсмунт


Читайте також:
1 Червня, 2018 17:09
Львів Це точно! Ми прои всього, що б не будували! Зате, коли нічого не ро[***] - то всі погані, а ро[***] - то ми проти. Тішмося центром який сипеться на голови і навіщо нам людські умови для народження дітей?! Треба йти вперед, створювати інфраструктуру і ВИМАГАТИ закласти парки-сквери не замісь, а разом з тими будовами.
1 Червня, 2018 13:17
Віта там фактично сквер. якщо його забудувати, вул. Мазепи втратить єдине приємне,гарне сплановане, "людське" місце.
1 Червня, 2018 12:18
Я А проти чого наші мешканці не проти? Проти всього і завжди! без парку все життя жили і всі мовчали. А як тільки нормальне щось почали будувати, зразу їм не так. У Львові і так жах з пологовими і брак місця.
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!