У Львові з'явилась мапа доступних зупинок електротранспорту
Лише 22% громадських зупинок у Львові відповідають вимогам інклюзивності.

20 жовтня 2023, 17:49

У Львові на карті-схемі руху міського електротранспорту з’явилась інформація про зупинки, пристосовані для маломобільних пасажирів. Про це повідомили в управління вуличної інфраструктури ЛМР.

Оновлена карта-схема буде розміщена на сайті міської ради у розділі «Транспорт», а також – на зупинках і у салонах транспорту.

Загалом у Львові 79 зупинок електротранспорту, або 22% від загальної кількості, відповідають вимогам інклюзивності. Там висота пасадкової платформи є на одному рівні з підлогою низькопідлогового транспорту і пасажири на кріслах колісних можуть без сторонньої допомоги потрапити в салон.

Читайте також: Для чого на площі Ринок у Львові перекладають бруківку і хто за це заплатить

Нагадаємо, що управління туризму міської ради напрацьовує створення мапи львівських закладів харчування, де є інклюзивна вбиральня, доступна вхідна зона та пандуси для людей з інвалідністю.


Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми – про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.


Підписуйтесь на наші соціальні мережі

Будьте в курсі останніх новин та ексклюзивного контенту. Слідкуйте за нами у соціальних мережах.

Читайте також

Війна
Ющенко назвав обстріл Успенського собору замахом на генетичний код нації та закликав відбудувати Десятинну церкву
Третій Президент України проаналізував історичну спадковість російських злочинів проти українських святинь і наголосив на важливості відновлення унікальних сакральних пам'яток.
Фото: ДСНС

15 червня, 21:45

Унаслідок нічного влучання російського безпілотника по території Києво-Печерської лаври суттєвих пошкоджень зазнав Успенський собор, що стало вже третім руйнуванням Великої церкви за останні сто років. Попри черговий акт культурного геноциду з боку Москви, українська нація має продемонструвати стратегічну відповідь ворогу, розпочавши підготовку до великих історичних ювілеїв та відродження першоджерел своєї державності. Про це повідомив третій Президент України Віктор Ющенко...

За підтримки:

Bosch Stiftung Logo

Розроблено:

Levprograming

За умови повного або часткового використання iнформацiї гіперпосилання на tvoemisto.tv є обов'язковим. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв.

© 2026 "Твоє місто"