Київ

У Музеї Ханенків в Києві показують унікальний «Фонтан виснаження»

760 0
Цей проєкт минулого року представляв Україну на Венеційській бієнале.
Фото: Микола Скиба / Facebook

Фото: Микола Скиба / Facebook

У Музеї Ханенків в Києві із 3-го червня триває виставка, де показують унікальний «Фонтан виснаження». Окрім цього на виставці буде представлено графічні твори, фотографії та інші артефакти, пов’язані з важливими епізодами його історії.

Відомо, що «Фонтан виснаження» Павла Макова має тривалу історію. Минуло майже тридцять років, перш ніж його наявна версія буде експонована в Україні.
 
Задуманий художником як об’єкт для міського простору, з 1994 року по сьогодні Фонтан мав багато версій – від малюнків, офортів, книжок і незакінчених моделей до першого завершеного варіанту з поданою всередину водою на 59-й Венеційській бієнале у 2022 році.
 
Представлений у Павільйоні України в Венеції, Фонтан виступав як образ виснаження на екологічному, політичному та культурному рівнях і відповідав на водні ритми Венеції, міста, яке йде під воду і оприявнює перебіг нового кліматичного режиму.
 
 

Додамо, виставка триватиме до 30 липня 2023.

Нагадаємо, в Українському домі до 25 червня триватиме виставка-ретроспектива «Ти як?».

__________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні новини Києва, підписуйтеся на наші Facebook та Telegram.

«Твоє місто. Київ» – сучасне незалежне медіа європейської столиці. Ми пишемо про міську культуру, урбаністику, інфраструктуру, бізнес та людей, які змінюють місто на краще.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!