У новому серіалі Netflix йдеться про вбивство Бандери й отруєння Ющенка

6252 0
У серіалі йдеться про роботу спецслужб.
Фото:Фото зі сторінки серіалу на Netflix

Фото:Фото зі сторінки серіалу на Netflix

Найновіший документальний серіал «Spycraft» (Шпигунське ремесло) від Netflix розповідає про методи роботи спецслужб. Друга серія майже повністю присвячена операціям російських та радянських спецслужб. Глядачі Netflix у всьому світі зможуть дізнатися, зокрема, історії вбивств лідерів ОУН Лева Ребета, Степана Бандери та отруєння президента України Віктора Ющенка, інформують Тexty.org.ua із посиланням на Фейсбук сторінку Олексія Снідалова.

Читайте також: Вперше. На Netflix вийшов мультфільм з українським дубляжем

«Від сьогодні глядачі Netflix по всьому світу зможуть дізнатись про історії вбивств лідерів ОУН Лева Ребета, Степана Бандери та отруєння президента України, Віктора Ющенка. Найновіший серіал Spycraft розповідає про методи роботи спецслужб і друга серія - «Deadly Poisons» - на 80% присвячена операціям російських та радянських спецслужб. Оскільки українці – давня мішень для імперських репресивних органів, їм присвячено приблизно чверть цього фільму», – пише Олексій Снідалов.

Нагадаємо, нещодавно на Netflix вийшов перший повнометражний фільм одночасно із українським дубляжем і з субтитрами – «Outside the Wire». Офіційними партнерами сервісу Netflix у вересні 2020 року стали дві українські студії озвучки Postmodern Postproduction і Так Треба Продакшн. У листопаді на платформі Netflix вийшов мультфільм Губка Боб: Втеча Губки, дубльований українською мовою.

 



Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!