
Фото: Getty
У музею народної архітектури та побуту ім. Кл. Шептицького (Шевченківський гай) у Львові відкриють «Хатинку Миколая». Вона буде відчинена для дітей віком 6-9 років з 16 по 19 грудня.
Джерело: музей народної архітектури та побуту ім. Кл. Шептицького
Читайте також: Львів’ян запрошують стати помічником Святого Миколая
16 і 19 грудня на дітей очікує:
- майстерка «помічника Миколая», діти разом задекорують велику Різдвяну Зірку для спільної коляди чи вертепу, яку заберуть собі для класу і добрих справ
- весела мандрівка у світ традицій і казки
- зустріч зі Св. Миколаєм, який вручатиме подарунки
- крафтовий подарунок від Музею кожній дитині
Максимальна кількість дітей в групі – 28 осіб (+ 2 дорослих супроводжуючих). Вартість квитка для однієї дитини становить – 250 грн (пільговий 200 грн).
У «Хатинці Миколая» 17-18 грудня відбудеться:
- майстерка «помічника Миколая», декорування Різдвяної Зірочки, яку дитина забере з собою для коляди чи вертепу
- мандрівка у світ традицій і казки
- зустріч зі Св. Миколаєм, який вручатиме подарунки
- крафтовий подарунок від Музею кожній дитині
Вартість квитка для однієї дитини – 300 грн (пільговий 250 грн). У вартість включено перебування 1 дитини та 1 дорослого-супроводжуючого. Щоб потрапити у «Хатинку Миколая» потрібно зателефонувати за номером: +38 (068) 525 91 85, аби узгодити часові слоти, доступні для відвідування в обраний вами день.
Зазначимо, до пільгової категорії належать: діти учасників АТО і ООС, діти з числа внутрішньо переміщених осіб, діти з багатодітних сімей.
Нагадаємо, цього року віряни відзначатимуть свято на честь святителя Миколая Чудотворця не за Григоріанським календарем 6 грудня, а за Юліанським – 19, як і раніше.
Антоніна Костик
______________________________________________________________________________________________________
Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.
Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми – про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.