У трамваях і тролейбусах Львова контролери слідкуватимуть за кількістю пасажирів

1750 0
У випадку впровадження надзвичайного стану у Львові міськрада розробила спецмаршрути та посвідчення для медиків і працівників ЖКГ.
Фото: Христина Процак

Фото: Христина Процак

Від завтра, 24 березня, у всіх трамваях та тролейбусах міста працюватимуть контролери, які слідкуватимуть за оплатою проїзду та кількістю пасажирів у транспорті. Про це 23 березня на брифінгу повідомила заступниця міського голови з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк.

«Сьогодні почала діяти постанова уряду, коли в громадському транспорті можна одночасно возити не більше 10 пасажирів, водії про це поінформовані, а за порядком слідкує поліція», – каже вона.

Читайте також: Куди можна виходити та чи будуть штрафи? Нові правила життя у Львові

Також, за її словами, двічі на день дезінфікують транспорт, а водії мають у себе відповідні засоби дезінфекції.

«Станом на сьогодні комунальний транспорт виїхав на лінію. Працюють автобуси, тролейбуси і трамваї. Гірша ситуація із приватним транспортом. Вихід на лінію приватного транспорту складає 32%», – додала Ірина Маруняк.

У випадку впровадження надзвичайного стану у Львові міськрада розробила також спецмаршрути та посвідчення для медпрацівників і працівників ЖКГ. Автобуси, тролейбуси, трамваї на цей час працюватимуть, однак їхню кількість скоротять.

Додамо, що від сьогодні у Львові на час карантину скасували пільговий проїзд у громадському транспорті. Також на час карантину у львівських маршрутках заборонили перевозити більше 10 пасажирів. Штрафи за порушення становлять від 17 до 170 тисяч гривень.Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!