У центрі Львова сталася масова бійка футбольних фанатів. Є постраждалі
Під час припинення правопорушення травмовані двоє правоохоронців.
фото: фейсбук поліції львівської області
фото: фейсбук поліції львівської області

07 листопада 2019, 08:25

Учора, 6 листопада, близько 23:15 у центрі Львова на площі Галицькій трапилась масова бійка. Про це повідомляє пресслужба поліції Львівської області.

На місце події виїхали екіпажі патрульної поліції, бійці спецпідрозділу ТОР, управління поліції охорони, слідчо-оперативна група та працівники інших підрозділів поліції Львівщини.

У бійці брали участь близько ста осіб – футбольні фанати з України, Франції та Німеччини. До відділку поліції доставили дванадцятьох учасників, із них четверо – львів'яни віком 20-22 роки, інші – іноземці.

Під сутичок травмували двох поліцейських, а також пошкодили два службові автомобілі. Зараз правоохоронці встановлюють обставини події та особи учасників бійки.

Фото та відео Юрія Яценка

Підписуйтесь на наші соціальні мережі

Будьте в курсі останніх новин та ексклюзивного контенту. Слідкуйте за нами у соціальних мережах.

Коментарі

Поки що немає коментарів. Будьте першим, хто залишить свій відгук!

Читайте також

За підтримки:

Bosch Stiftung Logo

Розроблено:

Levprograming

За умови повного або часткового використання iнформацiї гіперпосилання на tvoemisto.tv є обов'язковим. Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації — рекламодавці. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв.

© 2026 "Твоє місто"