У військовому госпіталі облаштували громадський простір

2030 0
На території Військово-медичного клінічного центру встановили спеціальні лавки, що допомагатимуть травмованим пацієнтам.
Фото: прес-служба ЛМР

Фото: прес-служба ЛМР

У Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону облаштували громадський простір, де встановили вуличні меблі, смітники і ліхтарі, а також висадили рослини й озеленили територію. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

Встановлені вуличні меблі пристосовані для людей, які мають травми рухової системи. Вони мають спеціальні поручні для зручного використання. Лавки спроектовані так, щоб людям з травмами можна було легше сісти, а пізніше самотужки підвестися. 

«Роботи в госпіталі будуть проводитися і наступного року, оскільки Центр має ще багато потреб. Але, я думаю, що територія нашого Центру з часом буде повністю оновлена», – зазначив полковник медичної служби, депутат Львівської міської ради Тарас Кльофа.

Читайте також: У Личаківському районі облаштували громадський простір

Також на території простору на клумбі встановили великий ліхтар у вигляді дерева. А на ділянці внутрішнього дворика переселенці та волонтери висадили троянди.

На облаштування простору витратили 220 тис. грн. На ці кошти було закуплено й встановлено:

  • Ліхтар у вигляді дерева – 37 тис. гривень;
  • Ліхтарі (7 шт. по 11 тис. гривень) -  77 тис. гривень;
  • Смітники (6 шт. по 4 тис. гривень) – 24 тис. гривень;
  • Лавки (8 шт. по 6,5 тис. гривень) – 52 тис. гривень;
  • Лавки напівкруглі (3 шт. по 10 тис. гривень) – 30 тис. гривень.

Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!