У Винниках збудують комунальну сонячну електростанцію за 2 мільйони євро

2821 0
Для цього під час сесії міськради виділили 4 гектари землі.
Фото: прес-служба ЛОДА

Фото: прес-служба ЛОДА

Винниківська міськрада виділили 4 гектари землі для будівництва комунальної сонячної електростанції потужністю 2 МВт і вартістю 2 млн євро. Отриману електроенергію продаватимуть ПАТ «Львівобленерго». Про це повідомляє Винниківська міська рада.

Читайте також: Вітер змін: Як за 100 кілометрів від Львова працює вітроелетростанції

Винники перемогли в конкурсі, оголошеному Кабінетом міністрів. Профінансує проект, за умовами конкурсу, Іспанія.

«Ця потужність дасть нам можливість продавати електроенергію у «Львівобленерго», а за це можна забезпечити оплату всього вуличного освітлення Винників», – каже Михайло Мамут, заступник міського голови Винників.

За його словами, сонячну електростанцію хочуть запустити вже наступного року, але потрібне погодження від «Львівобленерго».

У 2017 році у Винниках створили комунальне підприємство «Екоенергія», що має забезпечити використання альтернативних джерел електроенергії.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!