У яких умовах лікують хворих Львівського СІЗО. Фото

2213 0
Подібні порушення представники Уповноваженого з прав людини виявили і торік.
Фото: Уповноважений Верховної ради з прав людини

Фото: Уповноважений Верховної ради з прав людини

У львівській колонії №19 побували представники Уповноваженого з прав людини та виявили низку порушень. Про це повідомили на сайті омбудсмена.

Читайте також: Місця несвободи. На Львівщині хворих тримають у нелюдських умовах

За словами уповноваженого, приміщення лікарні практично не опалюється, температура повітря становить 11-15градусів. Камери-палати старі та занедбані, на стінах пліснява, тож вони потребують ремонту з заміною санітарно-технічного обладнання та електромережі.

Хворі сплять на старих металевих ліжках, старих, тонких, подертих матрацах та подушках, постільна білизна зношена, у деяких хворих взагалі відсутня. У лікарні відсутні препарати для загальної анестезії, голки для епідуральної анестезії, що не дозволяє робити операції. Відсутні також препарати для лікування захворювань шлунково-кишкового тракту, наркотичні знеболювальні, а онкохворим взагалі не проводять комп’ютерну томографію та МРТ. Крім цього, моніторингова група побачила на території лікарні щурів.

Читайте також: Як живуть ув’язнені у львівському СІЗО. Фото

За результатом моніторингового візиту до Міністерства юстиції скерують акти реагування із зазначенням порушень прав засуджених та нададуть рекомендації, як їх усунути. Подібні порушення представники Уповноваженого з прав людини виявили і торік.

Нагадаємо, що Мініюст шукає інвестора, який викупить нинішню будівлю СІЗО під ТРЦ, натомість збудувавши аналогічну установу поза межами Львова.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!