Україна отримала 15 мільярдів доларів допомоги від країн партнерів

685 0
У час війни, коли Росія почала повномасштабне вторгнення в Україну, наша держава отримує міжнародну фінансову, технічну та гуманітарну підтримку.
hubs.ua

hubs.ua

Україна отримала 15 мільярдів доларів допомоги від держав партнерів і міжнародних організацій. Про це повідомив голова Національного банку Кирило Шевченко, інформує пресслужба НБУ.

«За нашими оцінками, сумарно міжнародна фінансова, технічна та гуманітарна підтримка сягає більше 15 млрд дол. США в еквіваленті, з них більше 5 млрд дол. США – безпосередньо до бюджету», – повідомив Кирило Шевченко.

Він зазанчив, що міжнародні партнери взяли зобов’язання з виділення значних обсягів фінансування на зміцнення обороноздатності, підтримку економіки України та гуманітарні питання. 

Нагадаємо, американський щотижневий журнал «TIME » присвятив обкладинку нового номера війні в Україні. А на обкладинці надрукували слова президента Володимира Зеленського на фоні прапора України. 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!