Україна розпочала будівництво нового літака Ан-255 «Мрія​»

2713 0
Вартість будівництва оцінюють в 500 млн євро.
Фото: ВВС

Фото: ВВС

Генеральний директор ДП «Антонов» Євген Гаврилов заявив, що Україна почала будівництво другого літака Ан-225 «Мрія​» замість того, що був знищений росіянами під час бойових дій у Гостомелі. 

Джерело: liga.net

«Роботи ведуться у секретному місці. Другий Ан-225 буде забезпечений як новими деталями, так і частинами літака, що постраждав», – сказав він.

Він зазначив, що друга «Мрія​» готова уже на 30%. Вартість будівництва оцінюють в 500 млн євро. Зібрати гроші допоможе міжнародний аеропорт Лейпциг/Галле, де тимчасово базується авіакомпанія «Антонов», і куди часто літав Ан-225.

Нагадаємо, найбільший у світі вантажний літак Ан-225 «Мрія​» знищили російські окупанти під час спроби росії захопити Київ. Його рештки зараз перебувають в напівзруйнованому ангарі на території аеродрому в Гостомелі.

Для довідки

Літак Ан-225 «Мрія» був спроєктований і побудований в СРСР, на Київському механічному заводі в 1984-1988 роках. Керівником проєкту Віктор Толмачов. Довжина «Ан-225 Мрія» становить 84 метри, висота – 18,1 метра. Площа крил, розмах яких становить 88,4 метра – 905 кв. метрів. Літак може літати з крейсерською швидкістю 800 км на годину і максимальної 850 км на годину при максимальній злітній масі 640 тонн.

Антоніна Костик

______________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!