Українська компанія вироблятиме препарат для лікування Covid-19 за ліцензією Pfizer

835 0
У Pfizer вже провели випробування цього препарату, яке показало його високу ефективність.
Фото: glavcom.ua

Фото: glavcom.ua

В Україні почнуть виробляти генеричну версію протиковідного препарату Paxlovid від компанії Pfizer. Відповідний конкурс на ліцензію виграла фармацевтична компанія «Дарниця», повідомляють у компанії.

Ліки компанія «Дарниця», яка є першою та єдиною в Україні фармацевтичною компанією із правом розробки та виробництва цього генеричного препарату, зможе поставляти у 95 країн світу з низьким та середнім рівнем доходу, зокрема в Україну. Препарат призначений для використання для пацієнтів із груп ризику, щоб уникнути погіршення стану та переходу захворювання у середній або важкий перебіг.

Читайте також: В Україні почнуть використовувати препарат від Рfizer для лікування коронавірусу

В Україні Paxlovid дозволили використовувати ще 19 лютого. У Pfizer вже провели випробування цього препарату, яке показало його високу ефективність.

У пацієнтів, які отримували їхній препарат невдовзі після появи симптомів захворювання, через місяць комбінована частота госпіталізацій або смертей знизилася на 89% – якщо порівняти з пацієнтами, які приймали плацебо. Менше ніж 1% пацієнтів, які отримували препарат, потребували госпіталізації, і ніхто не помер.

Нагадаємо, Львівщина отримала препарат «Молнупіравір», який сімейні лікарі у поліклініках та амбулаторіях сімейного типу зможуть застосовувати для лікування коронавірусу у перші дні захворювання пацієнта. Це – препарат прямої дії, який блокує фермент, потрібний вірусу для відтворення генетичного коду. Так він запобігає розмноженню вірусу та знижує ризик важкого перебігу хвороби.

 


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!