Українська спортсменка вперше в історії виграла медаль на чемпіонаті світу зі сноуборду

1140 0
Раніше Україна ніколи не здобувала медалі на чемпіонаті з цього виду спорту.

Українська спортсменка Аннамарі Данча вперше в історії здобула медаль для України у світових змаганнях зі сноуборду, який відбувається у США. Про це пише Sport Arena.

Сноубордистка фінішувала 6-ю в паралельному гігантському слаломі та покращила свій рекорд, здобувши срібло.

28-річна українка пройшла кваліфікацію, виграла в 1/8 фіналу, чвертьфінал та півфіналі та програла лише у фіналі.

Завдяки медалі Аннимарі Данчої Україна піднялася одразу на 21-ше місце в загальному медальному заліку, розділивши це місце з Великобританією.