Український «Альфа-Банк» офіційно змінив назву на Sense Bank

2034 0
Юридичні процедури відмови від бренду завершили.
Фото: Sense bank

Фото: Sense bank

Український «Альфа-Банк» офіційно змінив свою на назву на Sense Bank. Юридичні процедури відмови від бренду вже завершені.

Джерело: пресслужба Sense Bank

Передумовою зміни назви стало накладання санкцій на російських бенефіціарів «Альфа-Банку», серед яких російський олігарх українського походження Михайло Фрідман. Нацбанк відсторонив їх від управління та призначив незалежним довіреним представником Дянкова. 24 вересня Нацбанк України погодив зміни до статуту «Альфа-Банку» про перейменування його на Sense Bank. У такий спосіб фінустанова вирішила позбутися «психологічної повʼязаності» з російським «Альфа-Банком».  

Читайте також: Закладам харчування і продуктовим магазинам у Львові пропонують відшкодовувати 50% вартості генераторів

«Sense Bank» має 130 відділень по всій Україні. Фінустанова обслуговує понад 3 мільйони фізичних, 55 тисяч юридичних осіб та 82 тисячі ФОПів. У банку працюють 4,5 тисячі співробітників. Після перейменування банку клієнтам не потрібно звертатися до відділень, перевипускати картки чи переоформлювати будь-які документи. 

«Банк вже два роки розвиває мобільний додаток Sense SuperApp для фізичних осіб та ФОП. Тож, тепер ми будемо створювати сенси та будувати комфортне технологічне майбутнє під назвою Sense Bank в усіх напрямках діяльності», – зазначила Голова Правління Sense Bank Алла Комісаренко.

Нагадаємо, що в  умовах повної відсутності електропостачання львів'яни можуть знімати готівку в черговій мережі банків. Tvoemisto.tv підготувало для клієнтів контакти та адреси чергових відділень банків, які продовжують працювати під час блекауту. Детальніше читайте за посиланням.

Ірина Давосир

_____________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!