Українцям дозволили обмінювати валюту в терміналах

1320 0
Термінали самообслуговування купуватимуть у населення іноземну валюту за безготівкові гривневі кошти.
Фото: rakhivnews.in.ua

Фото: rakhivnews.in.ua

Національний банк дозволив банкам та небанківським фінустановам купувати іноземну валюту у населення за безготівкові гривневі кошти через термінали самообслуговування. Про це повідомляє Ліга.нет.

Для такої операції необхідно помістити в термінал самообслуговування готівкові долари чи євро, апарат обміняє їх за діючим курсом і зарахує гривневі кошти на поточний рахунок фізичної особи, яка виконує операцію.

Поки не працює зворотна обмінна операція, тобто не можна помістити в термінал самообслуговування готівкові гривні та отримати на валютний рахунок іноземну валюту (або ж отримати інвалюту готівкою).

Читайте також: Нацбанк ввів в обіг нові монети шестигранної форми. Фото

Додамо, що зазначені зміни затверджені постановою НБУ №3 від 15 січня 2021 року та набули чинності з 17 січня. Обмінні операції проводитимуть з урахуванням вимог законодавства у галузі фінансового моніторингу.

Нагадаємо, що Національний банк України 16 січня прийняв нову постанову щодо врегулювання правил продажу і купівлі валюти. Вона почала діяти і стосується ринку, а також його учасників. Детальніше про зміни читайте за посиланням.


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!