«Укренерго» збільшує ліміти, Київ та область відключатимуть за графіками

1620 0
В енергосистемі країни зберігається значний дефіцит електроенергії після російських атак
Фото умовне

Фото умовне

1 лютого Київ отримає 67% від потреби електроенергії. Про це повідомили у ДТЕК.

«На 1 лютого НЕК Укренерго надав обмеження споживання для Києва в середньому на рівні 1050 МВт на день та 683 МВт на ніч. В пікові години навантаження при поточній температурі повітря це 67% від потреби електроенергії міста включаючи побутових споживачів, промисловість та критичну інфраструктуру», - йдеться у повідомленні.

Для Київської області надано ліміт в середньому на рівні 751 МВт на день та 627 МВт на ніч. Це 53% від потреби електроенергії області включаючи побутових споживачів, промисловість та критичну інфраструктуру.

Такі ліміти електроспоживання дозволить нам проводити відключення в стабілізаційних графіках.

Громадян закликають помірно споживати електроенергію і вимикати всі прилади з розетки під час відключень.

Нагадаємо, дефіцит в енергосистемі України залишається значним. Причина дефіциту російські ракетні та дронові атаки, які призвели до пошкоджень електростанцій (генеруючих потужностей) та високовольтних мереж. Окрім того, атака росіян 26 січня додатково завдала суттєвих пошкоджень декільком об’єктам високовольтної мережі.

Втім, енергосистема все ще відновлюється після попередніх серій ворожих ракетних обстрілів, які спричинили пошкодження енергоблоків електростанцій. В результаті виробництво електроенергії на електростанціях, що працюють, не може повністю покрити споживання.

Станіслав Нестеренко


Читайте також:
+
Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!